Peilis BOKER Plus Exskelibur I Cocobolo Damast

186,95 €
Kiekis

Aukštos kokybės nerūdijančio Damasko plieno* geležtė, kartu su cocobolo kietmedžiu padengta rankena ir melsvai anoduotos titano lydinio kriaunos sudaro unikalų dizainą, dėl kurio šis peilis ypač mėgstamas rafinuotą žavumą vertinančių kolekcionierių. Peilio patikimumą dar labiau sustiprina saugi linijinio užrakto sistema (Linner Lock), leidžianti išvengti netikėto peilio ašmenų atsilenkimo bei lengvai sulenkti ir atlenkti geležtę.

  • Peilio ilgis 20,5 cm
  • Geležtės ilgis 9 cm.
  • Svoris 79 g.

Aprašymas

Heinr. Boeker Baumwerk GmbH istorija prasidėjo 17 amžiuje, nuo nedidelės Boeker šeimos gamyklos Reimscheid gyvenvietėje. Jau po 100 metų tai buvo viena didžiausių įrankių gamintojų Vokietijoje ir aplinkinėse šalyse. Didžiulis kaštonas, stovėjęs prie tų laikų gamyklos, iki šių dienų yra Boeker simbolis ir vaizduojamas įmonės logotipe.

Boeker turi ne tik šimtametę peilių gamybos tradiciją, bet ir vieną didžiausių pasaulyje aukštos kokybės peilių sportininkams ir kolekcionieriams asortimentą. Peiliai gaminami iš įvairiausių medžiagų: nuo 320-ties sluoksnių Damasko plieno iki modernios keramikos, rankenos – iš perlamutro, prabangios medienos, ar naujausių sintetinių medžiagų.


Damasko plienas – tai geležies ir anglies lydinys, gaunamas kalviškojo suvirinimo būdu. Jis yra vienas iš aukštos kokybės raštuoto plieno rūšių, plačiai naudotas kardų ir kitų ginklų gamyboje. Šis gamybos būdas buvo labai paplitęs viduramžiais. Damasko plieno kardų geležtės turėjo ypatingą metalo struktūrą, paviršiuje matomą kaip įvairūs padriki ar vingiuoti metalo raštai. Šio plieno gamybos paslaptys buvo kruopščiai saugomos – tik keletas centrų Rytų šalių valstybėse gamino šį plieną. Ypač tuo garsėjo Sirijos miestas Damaskas.

Damasko plieno peiliai – tai išskirtinės kokybės ypatingai aštrūs, ilgai neatšimpantys, gerai užsigalandantys ir ilgaamžiai peiliai. Dėl visų minėtų savybių, peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra vieni labiausiai vertinamų peilių pasaulyje.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.022 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: