Peilis BOKER Optima Set

167,95 €
Kiekis

Specialus Optima peilis idealiai tinka išvykoms į gamtą. Su dvejomis keičiamomis geležtėmis (ašmenys ir pjūklas). Peilio geležtės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno (4034*). Kartu su peiliu komplekte yra dėklas, kuri patogu nešiotis prisisegus prie diržo. Aukščiausios kokybės plastiko rankena suteikia ilgaamžiškumo bei patogumo pojūtį.

  • Peilio ilgis 21,3 cm,
  • Geležtės ilgis 9 cm.
  • Svoris 235 g.

Aprašymas

Heinr. Boeker Baumwerk GmbH istorija prasidėjo 17 amžiuje, nuo nedidelės Boeker šeimos gamyklos Reimscheid gyvenvietėje. Jau po 100 metų tai buvo viena didžiausių įrankių gamintojų Vokietijoje ir aplinkinėse šalyse. Didžiulis kaštonas, stovėjęs prie tų laikų gamyklos, iki šių dienų yra Boeker simbolis ir vaizduojamas įmonės logotipe.

Boeker turi ne tik šimtametę peilių gamybos tradiciją, bet ir vieną didžiausių pasaulyje aukštos kokybės peilių sportininkams ir kolekcionieriams asortimentą. Peiliai gaminami iš įvairiausių medžiagų: nuo 320-ties sluoksnių Damasko plieno iki modernios keramikos, rankenos – iš perlamutro, prabangios medienos, ar naujausių sintetinių medžiagų.


4034 – 420 plieno atmaina su truputėliu didesniu kiekiu anglies plieno sudėtyje (HRC 54)

420 – populiarus plienas vidutinės ir pigios klasės peiliams gaminti. Geležtės kokybė labai priklauso nuo gamintojo sugebėjimo grūdinti. Šis plienas visiškai nerūdija. (HRC 54)

HRC – plieno kietumo skalė, matuojama naudojant Rokvelo būdą, kada pliene įspaudžiamas deimantinis kūgis ir matuojamas jo gylis. Kuo HRC indeksas didesnis tuo peilio geležtė tvirtesnė, bet tuo pačiu jis yra sunkiau galandamas.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.022 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: