Peilis BOKER Scout Rosewood II

167,95 €
Kiekis

Kruopščiai pagamintas peilis suteikia komforto ir kontrolės pojūtį. Peilis yra su nerūdijančio plieno (N690*), geležte, kuri ilgai ir patikimai tarnaus. Šį peilį puošia rankena, pagaminta iš vienos brangiausių pasaulyje - Dalbergijos (palisandro) - medienos. Rankena suformuota su linkiais pirštams bei delno pagalvėlėms, kad būtų patogu suimti.

  • Bendras ilgis 18,4 cm
  • Geležtės ilgis 8 cm.
  • Svoris 160 g.

Aprašymas

Heinr. Boeker Baumwerk GmbH istorija prasidėjo 17 amžiuje, nuo nedidelės Boeker šeimos gamyklos Reimscheid gyvenvietėje. Jau po 100 metų tai buvo viena didžiausių įrankių gamintojų Vokietijoje ir aplinkinėse šalyse. Didžiulis kaštonas, stovėjęs prie tų laikų gamyklos, iki šių dienų yra Boeker simbolis ir vaizduojamas įmonės logotipe.

Boeker turi ne tik šimtametę peilių gamybos tradiciją, bet ir vieną didžiausių pasaulyje aukštos kokybės peilių sportininkams ir kolekcionieriams asortimentą. Peiliai gaminami iš įvairiausių medžiagų: nuo 320-ties sluoksnių Damasko plieno iki modernios keramikos, rankenos – iš perlamutro, prabangios medienos, ar naujausių sintetinių medžiagų.


N690 - austriškas nerūdijantis plienas, savybėmis panašus į 440C. Pagrindinis privalumas – aukštas atsparumas korozijai. Atsparumą ir kietumą gerina egzotiška priemaiša – kobaltas.

440C – plienas labai populiarus tarp Europos gamintojų. Tai aukštesnės klasės plienas, lyginant su 420. Mėgstamas ispanų peilių gamintojų. Profesionaliai užgrūdintas, plienas, tik nežymiai nusileidžia ATS-34 plieno kokybei. Dažnai sutinkamas kaip populiari medžiaga savadarbių peilių gamyboje. Tai visiškai nerūdijantis plienas, kurio pagrindinis aspektas yra jo švarumas.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.022 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: