Mūsų internetinėje parduotuvėje savo krepšelį galite išskaidyti ir siųsti skirtingais adresais. Norėdami tai padaryti turi būti užsiregistravę ir susivedę adresus, pavyzdžiui "Namai", "Draugai", "Tėvai" - pavadinikite taip, kad jums patiems būtų aišku kam siunčiate. 

Būdami krepšelio puslapyje spauskite "Siųsti skirtingais adresais" - jei būsite neužsiregistravęs, visų pirma matysite mygtuką "Norėdami siųsti skirtingais adresais turite prisijungti".

Vaizdas neprisijungus:

Vaizdas prisijungus:

Jei dar nesate susivedę adresų, spauskite "Pridėti gavėjo adresą" ir pridėkite adresus. 

Jei adresus jau suvedėte, pasirinkite pirmąjį gavėją, kuriam norite siųsti, pvz "Namai", ir spauskite Tęsti

Naujai atsidariusiame lange, viršuje matysite gavėją - šiuo atveju "namai". Taip pat matysite visas jūsų krepšelyje esančias prekes ir jų kiekį, o šalia - mygtuką "Pridėti į siuntą", kurį paspaudus prekė įsidės į siuntą. Šiuo atveju, gavėjui "namai" norime nusiųsti Dėžutę, tad spaudžiama "Pridėti į siuntą".

Puslapis persikrauna ir mes matome, kas liko mūsų krepšelyje, o kas įdėta gavėjui. Kadangi gavėjui "namai" norėjome įdėt tik dėžutę, tad šis krepšelis baigtas, grįžtame į Krepšelio puslapį, kuriame pasirinksime kitą gavėją ir išsiųsime likusias prekes.

Persikrauna puslapis ir tuomet kartojame procesą - pasirenkame kitą gavėją, kuriam norime siųsti ir spaudžiame Tęsti. Puslapyje matome ir jau pridėtą gavėją ir tai, ką tas gavėjas gaus.

Paskirstę prekes skitingiems gavėjams, krepšelio puslapyje matysime Gavėjus ir jiems priklausančias prekes. Norėdami pakoreguoti, galime grįžti į konkretaus gavėjo krepšelį ir jį pakoreguoti išimdami prekes. Jei viskas gerai, spaudžiame "Pereiti prie apmokėjimo".

Atsidariusiame lange matysime adresą, kuriuo bus išrašyta sąskaita faktūra t.y. prekės keliaus jūsų anksčiau pasirinktais adresais, o sąskaita - jums (jūsų šiame lange nurodytu adresu). Taip pat matysite krepšelio siuntimo skirtingais adresais paslaugos mokestį. 

Toliau procesas vykdomas įprastai - pasirenkamas pristatymo būdas bei apmokėjimo būdas.