Užsakymus pristatome tiek Lietuvoje, tiek į bet kurią pasaulio šalį – pristatymo šalį galite pasirinkti pirmame atsiskaitymo lango žingsnyje. Jeigu sąraše neradote šalies, į kurią norite gauti savo prekes, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi el.paštu eshop@skonis-kvapas.lt arba telefonu +370 652 25555.

 

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI

  • Prekes pristatyti galime jūsų nurodytu adresu į namus ar darbo vietą.
  • Pristatymas galima į LP Express, Venipak bei Omniva paštomatus.
  • Prekes atsiimti galite ir vienoje iš mūsų parduotuvių Vilniuje (CUP ar Nordika), Kaune (Savanorių Maxima) ar Klaipėdoje (Akropolis).

Savo siuntas galite pristatyti į kelis skirtingus adresus. Kaip tai padaryti detaliau galite sužinoti paspaudę nurodą https://www.skonis-kvapas.lt/content/dovanos-siuntimas-skirtingais-adresais

 

PRISTATYMO LAIKAS

Jūsų siuntas supakuojame ir išsiunčiame per 1–2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Net 9 iš 10 užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną, tačiau pažymime, kad švenčių ar didžiųjų aktyvacijų/išpardavimų dienomis prekių pristatymo laikas gali pailgėti ir trukti keliomis darbo dienomis ilgiau.

Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus užsakymo apmokėjimą arba apmokėjimo faktą patvirtinantį dokumentą (pavedimo kopiją).

Užsakymo pristatymo laikas Lietuvoje 1-2 darbo dienos, užsienyje – 7-14 darbo dienų.

Apie užsakymo atsiėmimą ir/ar perdavimą kurjeriui informuojame el. paštu ar telefonu.

 

PREKIŲ PRISTATYMO KAINOS

Lietuvoje visos siuntos, kurių vertė yra 30 Eur ir daugiau, pristatomos nemokamai bet kuriuo Jūsų pasirinktu pristatymo būdu.

Siuntos, kurių vertė mažesne nei 30 Eur, pristatymo kainos:

  • Nurodytu adresu – 3 Eur
  • LP Express paštomatai – 2.15 Eur
  • OMNIVA paštomatai – 2.50 Eur
  • Venipak paštomatai – 2.15 Eur

Siuntų į užsienį pristatymo kainos, nepriklausomai nuo užsakymo vertės, paskaičiuojamos užsakymo adreso pildymo metu paskutiniame pirkimo lange.

 

SIUNTOS SEKIMAS

Atidavę siuntą kurjeriams, jūsų nurodytu kontaktiniu el paštu išsiunčiame ir siuntos sekimo numerį su aktyvia nuoroda. Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimą vienoje iš mūsų parduotuvių, apie užsakymo eigą jus informuosime el paštu bei sms žinute.