SVARBIAUSIA SIUNTŲ PRISTATYMO TVARKOS PASIKEITIMAI DĖL COVID-19

Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI

Kurjeriui pristačius prekes, pateikite asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą arba pasą). Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę mūsų konsultantams užsakymo metu.

Pristatymas karantino laikotarpiu

Gavėjas prieš pristatymą gauna 4 skaitmenų PIN kodą (SMS žinute arba į Viber programėlę, jeigu ja naudojasi). Atvykus kurjeriui, siuntos gavėjas nurodo PIN kodą. Kurjeris įveda PIN kodą skeneryje ir, jeigu kodas teisingas, palieką siuntą 2 metrų atstumu.

Jei gavėjas dėl kažkokių priežasčių siuntos pristatymo metu negali nurodyti PIN kodo, gavėjo parašas, keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą (jei siuntą atitinka maksimalius paštomato dydžio ir svorio reikalavimus).

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento nereikia.

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes pristatyti galime jūsų nurodytu adresu, į LP Express terminalą ar DPD siuntų tašką.

Pristatymo į namus kaina - 3 eurai, į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą - 1,60 eur, į DPD siuntų tašką 2,5 eur. Prekių krepšelio sumai esant 30 eurų ar daugiau - pristatymas nemokamas.

Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus užsakymo apmokėjimą. Užsakymo pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 darbo dienos.

SVARBU! Karantino laikotarpiu dėl padidėjusio siuntų srauto siuntos gali vėluoti 2-4 dienas nei numatytą jūsų pristatymo sąlygose.

SIUNTŲ PRISTATYMAS Į LP siuntų savitarnos terminalus

Siuntas pristatome į LP siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje.

Mes norime, kad siuntą gautumėte kuo greičiau, todėl užsipildžius gavėjo pasirinktam LP EXPRESS terminalui, siunta bus nukreipiama į artimiausią laisvą LP EXPRESS siuntų terminalą. Gavėjai apie pokyčius bus informuoti SMS žinute. 

Gavėjas iš terminalo privalo atsiimti siuntą per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. 

PREKIŲ PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOJE

Jūsų pasirinktas prekes galime pristatyti visoje Europos Sąjungoje. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio.

Jei norite užsisakyti prekes į kitą, ne ES šalį, dėl pristatymo sąlygų kreipkitės el. paštu shop@skonis-kvapas.lt arbata telefonu 8 652 25555.

Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus apmokėjimą už pasirinktas prekes.

SVARBU! Karantino laikotarpiu dėl padidėjusio siuntų srauto ir esant ribotam susisiekimui tarptautinės siuntos gali vėluoti 7-10 dienų nei numatytą jūsų pristatymo sąlygose.

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: