Rinkinys PASSATORE (žiebtuvėlis, giljotina)

59,00 €
Kiekis

Puiki dovana cigarų mylėtojui. Elegantiškoje dėžutėje yra aukštos kokybės cigarų Passatore žiebtuvėlis bei giljotina cigarams.

Aprašymas

Unikalus rinkinys cigarų mėgėjams - juodos ir chromo spalvos PASSATORE žiebtuvėlis su trimis, vėjui atspariomis liepsnomis ir elegantiška chromo spalvos giljotina cigarams. Šis išskirtinis rinkinys yra puikus pasirinkimas reikliems cigarų mėgėjams. Žiebtuvėlis turi 3 liepsnas, užtikrinančias tolygų degimą kiekvieną kartą naudojant. Rinkinys pateikiamas elegantiškoje dėžutėje, skleidžiančioje dėmesį detalėms. Dėl aukštos kokybės pakuotės turinys yra unikali dovana kiekvienam cigarų mylėtojui.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.2 kg

Passatore

„Passatore” vamzdžiai gaminami Italijoje, pasižymi itin plačiu asortimentu, tad kiekvienas ras savo pasirinkimą. Pypkės pasižymi išskirtiniu dizainu ir moderniomis pypkių ir cigarų žiebtuvėlių technologijomis. Nuo ​​klasikinių modelių iki modernių naujovių, leidžiančių kiekvienam pypkių rūkaliui atrasti savo būsimą mėgstamiausią modelį.

Rūkantiems cigarus, siūlomi pjaustytuvai su nerūdijančio plieno ašmenimis, drėkintuvus ir išskirtines krištolo pelenines: asortimentas pritaikytas puikiai cigarų rūkymo patirčiai. 

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą