Kaljanas STEAMULATION Classic (skaidri), 52 cm

247,11 €
Kiekis

Unikalaus dizaino ir funkcionalumo harmonija. Aukščiausios kokybės kaljanas pagamintas iš nerūdijančio plieno, krištolo stiklo ir platinos. Kaljanas turi revoliucinę uždarymo ir atidarymo technologiją "SteamClick 360", kurios dėka sistemą galimą atidaryti ir uždaryti vos per 1 sekundę. Tai ne tik stabiliausia, bet ir greičiausia atidarymo-uždarymo sistema pasaulyje. Be to yra integruota Modernus funkcija, kuri leidžia nejudinant kaljano, rūkymo žarną sukinėti 360 laipsnių kampu.

Šioje kaljanasje sumontuota pažangiausia vožtuvų technologija: uždaros kameros garinimo sistema, kurioje vožtuvų guoliukai yra integruoti tiesiai į kameras. Ši modifikacija sukuria nepriekaištingą oro srautą ir tokiu būdu suteikiama neprilygstama rūkymo patirtis. Panardinimo vamzdelis, dėl specialaus difuzoriaus dizaino, yra apsaugotas nuo užsikimšimo.

Aprašymas
  • Nerūdijančio plieno stiebas;
  • Krištolinė kolba;
  • Kaljano aukštis: 52 cm
  • Svoris 4,8 kg.
  • Kolbos talpa: ~2L
  • Galima prijungti 4 rūkymo žarnas
Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Dydis Vidutinis
Spalva Skaidri
Medžiaga Nerūdijantis plienas
Svoris 1.21 kg

Jums taip pat gali patikti

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: