Pypkė BARLING Ye Olde Wood 1814

129,00 €
Kiekis

Marylebone yra gerai žinomas Londono rajonas, kuriame tvyro prašmatni atmosfera. Čia gyveno ir dirbo išgalvotas personažas Šerlokas Holmsas. „Barling“ įmonė taip pat buvo įkurta Marylebone. Tai klasikinio stiliaus ir formos pypkė, nuostabiai išpildanti rūkymo patirtį. 

Aprašymas

  • Matmenys: 139 mm (ilgis) x 47 mm (aukštis)
  • Kameros skersmuo: 20 mm
  • Kandiklio medžiaga: akrilas
  • Filtras: 9 mm filtras su adapteriu ir metaline sistema

Savybė Reikšmė
Filtro tipas 9mm
Medžiaga Kukavas
Spalva Ruda
Svoris 0.05 kg

Barling

1812 m. sidabrakalys Benjaminas Barlingas atidarė savo nedidelę dirbtuvę elegantiškame Londono rajone Marylebone. Už savo darbą jis gavo daugybę apdovanojimų ir netrukus išgarsėjo už Londono ribų.

Jo rankų darbas buvo atpažįstamas iš reljefo „BB“. Jo sūnūs Williamas ir Edwardas (įspaudę „WB“ ir „EB“) netrukus prisijungė prie tėvo verslo. XX a. VI deš. jie išplėtė savo gaminių asortimentą pypkėmis, pagamintomis Prancūzijos pypkių sostinėje St. Claude. Brangi šermukšnio mediena rūkantiems buvo nemenkas pojūtis, ji buvo labai atspari karščiui ir labai malonaus skonio.

1906 m. šeima pradėjo gaminti savo pypkės, kad galėtų kontroliuoti kiekvieną gamybos žingsnį. Barlingas netgi nusipirko dalį Alžyro briaunų verslo. Dėl labai aukštos produkcijos kokybės ir ilgai brandintų briaunų vamzdžiai pasiekė legendinį statusą.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą