Žiebtuvėlis IM CORONA Flambeau, 1x turbo, (matinis juoda)

159,00 €
Kiekis

Tikras „Jet Turbo“ žiebtuvėlis, be pagražinimų. Visos funkcijos sukurtos dėl rimtos priežasties. Patikimas ir tvirtas dangtelis, saugi uždegimo sistema, puikus liepsnos reguliavimo valdymas. Pagrindinis komponentas yra žalvaris, kuris garantuoja didelį tikslumą ir didelį patvarumą.

raštuotos juodos spalvos.

Aprašymas

IM CORONA“ buvo įkurta 1934 metais. Japonų meistrai sudėjo visą savo energiją, potencialą, kad sukurtų aukščiausios kokybės IM CORONA žiebtuvėlį. 

Didelės valios ir entuziazmo dėka šis gaminys buvo įvertintas ir ateities kartų.

Keletas gamintojų, kurie įsikūrė 1910-aisiais ir 1921-aisiais, naudojo prekės ženklą "Corona", kuris ir buvo IM CORONA prekės ženklo pirmtakas.

1954 metais viena iš „CORONA“ bendruomenei priklausančių gamyklų - ISHIMITSU KINZOKU KOGYO – dėl jos neabejotinos kokybės gaminių buvo sertifikuota pagal JIS (Japonijos industrijos standartas).  Tai buvo pirmas kartas Japonijos žiebtuvėlių pramonėje.

IM CORONA kokybę užtikrina Japonijos meistrų nuoširdumas ir pažangios technologijos. 

Nuo mažų komponentų iki paviršiaus apdorojimo, visi mechaniniai procesai yra valdomi ir kontroliuojami pagal aukščiausius kokybės standartus. Tik aukščiausia kokybė asocijuojasi su žodžių junginiu – pagaminta Japonijoje.

Dėl aukštos kokybės ir patikimumo IM CORONA  žiebtuvėliai tapo vienais iš geriausių rūkymo aksesuarų pasaulyje. 

Savybė Reikšmė
Svoris 0.054 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą