Humidoras ADORINI Santiago L (150 cigarų)

369,00 €
Kiekis

Talpina iki 150 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

   „ADORINI“ humidorai yra mėgstamiausi tarp išrankiausių cigarų mėgėjų nuo tada, kai 1999 m. pirmą kartą buvo pristatyti profesionaliai sukurti kūriniai. Puikus „ADORINI“ reputacijos dėl aukščiausios kokybės meistriškumo ir naujoviško dizaino pavyzdys yra „Santiago Deluxe L“ humidoras.

 

    Ryški daugiasluoksnė vyšnios medienos apdaila atkreips kiekvieno dėmesį į šį humidorą, kurio tvirtas korpusas užtikrina patvarumą ir stiprumą, taip pat tvirti 24K auksu dengti kvadrantiniai vyriai, užtikrinantys sklandų ir ilgalaikį naudojimą. Užraktas suteikia drėkintuvui rafinuotumo, o brangų turinį saugo. Ispanišku kedru išklotas humidoro vidus su papildomomis adorini RibTech ventiliacijos briaunomis, kurios padeda padidinti oro srautą humidoruose ir užtikrina, kad laikomi cigarai gautų tinkamą drėgmės kiekį.

 

   Drėgmė reguliuojama prabangiu, auksu padengtu ADORINI drėkintuvu, kuris suteikia daugiau lankstumo su reguliuojamomis ventiliacijos angomis, kurių dėka lengva tiksliai sureguliuoti drėgmės lygį. Drėgmę galite stebėti naudodami iš anksto sukalibruotu higrometru, kuris lengvai ir patikimai pritvirtinamas prie vidinės dangčio pusės kartu su drėkintuvu magnetais, pritvirtintais prie metalinės plokštės, paslėptos už ispaniško kedro lukšto. Kita populiari adorini naujovė, įtraukta į šį humidorą, yra kedro padėklas „AirVent“. Šis unikalaus dizaino ištraukiamas padėklas dar labiau palengvina oro srautą per visą humidorą.

 

   Su visomis šiomis prabangiomis funkcijomis Santiago Deluxe L humidoras yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori klasikinio humidoro, kuris vienu metu siūlo funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir vizualiai patrauklų vyšnios medienos dizainą, kuris lengvai atnaujins, bet kurio kambario dekorą: namuose ar biure.

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis daugiau nei 101

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: