Humidoras ADORINI Pyramid M (juodas) 50 cig.

249,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, kurio vidus dengtas ispanišku kedru. Talpinantis iki 50 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 240 mm x 300 mm x 300 mm

Aprašymas

„Adorini“ humidorai yra populiariausias pasirinkimas cigarų mėgėjų tarpe. Taip yra todėl, kad jie pasižymi meistriškumu, išskirtiniu funkcionalumu ir stiliaus suderinimu. Puikus to pavyzdys šis „Pyramid Deluxe M“ humidoras – forma, apdaila ir dizaino pasirinkimas – neabejotinai patrauks kiekvieno dėmesį. „Pyramid Deluxe M“ humidoras turi unikalias vertikalias ir horizontalias pertvaras, skirtas susidėlioti cigarus pagal Jūsų asmeninį poreikį ir tvarkingai juos laikyti. Rankomis poliruoti ir sidabru padengti vyriai užtikrina humidoro patvarumą ir ilgaamžiškumą.
Unikalios vėdinimo briaunos „RibTech“ – „Adorini“ išskirtinumas ir inovacija, pagerinanti oro cirkuliaciją humidore. „AirVent“ cigarų dėklo technologija užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją humidoro viduje. Humidoro išorėje įmontuotas didelio tikslumo adatinis higrometras leidžia stebėti drėgmės lygį, neatidarant humidoro – labai patogu vartotojui.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Matinė
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis 21-50
Humidoro komplektacija Su drėkintuvu ir hidrometru
Svoris 2.2 kg
Height 24 cm
Depth 30 cm
Width 30 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą