Humidoras ADORINI Novara L (150 cigarų)

349,00 €
Kiekis

Talpina iki 150 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

   Jei šiandien rinkoje taip paplitę paprasti ir įprasti humidorai tiesiog nepatenkina jūsų cigarų laikymo poreikių, tuomet šis įspūdingo dizaino humidoras ADORINI kaip tik Jums, kuris tikrai sukels jaudulį. Stulbinančiame „Novara L Deluxe“ humidore susijungia prabangus stilius bei  efektyvių funkcijų gausa. Šis grožis peržengia pačias humidoro dizaino ribas ir tikrai vertas jūsų dėmesio.

 

   Akį traukiančio humidoro daugiasluoksnė juodmedžio apdaila išryškina gražios tekstūros medienos raštus, kuriuos dar labiau pabrėžia grakščiai užapvalinti šoniniai kraštai. Didelės talpos, kurioje lengvai tilps iki 150 Corona dydžio cigarų, humidoras atsidaro itin stipriais, rankomis poliruotais kvadrantiniais vyriais, kad atskleistų prabangią vidinę erdvę, kurioje gausu inovatyvių ADORINI savybių.

 

   Drėgmė reguliuojama prabangiu, auksu padengtu ADORINI drėkintuvu, kuris suteikia daugiau lankstumo su reguliuojamomis ventiliacijos angomis, kurių dėka lengva tiksliai sureguliuoti drėgmės lygį. Drėgmę galite stebėti naudodami iš anksto sukalibruotu higrometru, kuris lengvai ir patikimai pritvirtinamas prie vidinės dangčio pusės kartu su drėkintuvu magnetais, pritvirtintais prie metalinės plokštės, paslėptos už ispaniško kedro lukšto. Kita populiari adorini naujovė, įtraukta į šį humidorą, yra kedro padėklas „AirVent“. Šis unikalaus dizaino ištraukiamas padėklas dar labiau palengvina oro srautą per visą humidorą.

   

   „Adorini“ darbuotojai pripildė humidorą daugybe kitų išskirtinių funkcijų, skirtų sustiprinti ir taip nepaprastą universalumą. ADORINI AirVent konstrukcija, siekiant pagerinti oro cirkuliaciją. Kartu su dviejų vertikalių ir dviejų horizontalių skirtukų rinkiniu taip pat pridedami skiriamųjų etikečių segtukai palengvina cigarų organizavimą nei bet kada anksčiau. Nepaprastai stilingas, tačiau patikimai efektyvus cigarų laikymo sprendimas. „Novara L Deluxe“ humidoras neabejotinai įrodo, kad jums nereikia paaukoti stiliaus dėl funkcijos – jūs tikrai galite turėti viską! Talpa iki 150 Corona cigarų.

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis daugiau nei 101

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: