Humidoras ADORINI Chianti M Rosewood (100 cigarų)

249,00 €
Kiekis

Talpina iki 100 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

   Pasirinkti tinkamą humidorą, atitinkantį cigarų laikymo poreikius, dažnai gali būti sudėtinga, tačiau „ADORINI“ dizainerių komanda padėjo įveikti didžiąją dalį proceso nusivylimo, nes jis yra vienu metu klasikinis, universalus ir visiškai unikalus. „Chianti Medium Deluxe“ drėkintuvas turi savitą charakterį, kuris tapo tikru cigarų mylėtojų numylėtiniu.

 

   Unikalaus kubo dizaino ir patraukliai tamsiai rausvai rudų raudonmedžio atspalvių „Chianti Medium Deluxe“ humidoras idealiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo pernelyg paprastų humidoro dizainų. Į akis krentantis kūrinys pasižymi paauksuotais akcentais ir priekyje atsidarančiomis durelėmis su stiklu. Akį traukiantis humidoras taps, bet kurio kambario ar biuro puošmena. Humidoro vidus padengtas ispanišku kedru ir yra trys stumdomi kedro dėklai su adorini RibTech ventiliacijos briaunomis, kurios padeda pagerinti oro srautą aplink jūsų cigarus. Humidoro siūlomo lankstumo suteikia dar viena adorini naujovė – stalčių skirstytuvų sistema su etikečių spaustukais, leidžianti atskirti ir geriau sutvarkyti cigarus.

 

   Humidore tilps iki 100 standartinių Corona dydžio cigarų, kuriuos optimalios drėgmės lygio palaiko prabangus adorini auksu dengtas akrilo polimero pagrindu pagamintas drėkintuvas. Reguliuojamos ventiliacijos angos, esančios drėkintuve, leidžia reguliuoti drėgmės lygį, kad atitiktų jūsų norimas specifikacijas. Iš anksto sukalibruotas tikslus higrometras yra sumontuotas centrinio dėklo priekyje, todėl reikia tik greitai žvilgtelėti, kad patikrintumėte drėgmės lygį, nesvarbu, ar drėkintuvas atidarytas, ar uždarytas. „Chianti Medium Deluxe“ yra cigarų mylėtojo svajonė.

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis 51-100

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: