Kelioninis humidoras FIREBIRD Travel (pilkas)

39,00 €
Kiekis

Aukštos kokybės „Firebird“ kelioninis humidoras. Talpa – 10 cigarų. Dėklas pagamintas iš tvirto ABS plastiko, užtikrinančio patogų bei sandarų cigarų išlaikymą juos transportuojant.

Aprašymas

Jeigu į kelionę dažnai vežatės cigarus, turite pasirūpinti nepriekaištinga jų apsauga nuo aplinkos poveikio ir kokybės išlaikymu. Šis „Firebird“ kelioninis humidoras padės išlaikyti cigarų drėgmę ir kokybę visos kelionės metu. Humidoro ABS plastikinis dėklas yra tvirtas, be to, galite rinktis iš visų populiariausių spalvų. Šis humidoras pasižymi ir kitu privalumu: jis yra atsparus vandeniui. 

Savybė Reikšmė
Medžiaga Plastikas
Spalva Pilka
Cigarų kiekis iki 10
Svoris 1.15 kg

Firebird

„Firebird“ gaminiai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, pasiekiami kiekvienam. Jų gaminami žiebtuvėliai, skirtingai nuo vienkartinių, yra pakartotinai užpildomi, atsparūs vėjui, patvarūs ir pagaminti iš geriausių medžiagų. „Firebird“ gamina atsparius vandeniui humidorus, kuriuos patogu transportuoti, ir sandariai laikyti cigarus.

Aukšta kokybė. Sukurta, remiantis unikaliomis dizaino technologijomis, derinant jas su kokybiškomis medžiagomis.

Išskirtinis dizainas. Produktai pasižymi išskirtiniais dizaino sprendimais – sulauks Jūsų ir aplinkinių dėmesio.

Universalumas. „Firebird“ galima naudoti bet kurioje, jums patogioje aplinkoje – namuose, kelyje ar net gamtoje, sudėtingomis oro sąlygomis. „Firebird“ yra viena patikimiausių ir būtiniausių rūkorių aksesuarų.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą