Humidoras ADORINI Torino (30 cigarų)

169,00 €
Kiekis

Talpina iki 30 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

   Puikiai derindamas formą, funkciją ir vertę, ADORINI jau seniai yra mėgstamas cigarų mėgėjų pasirinkimas visame pasaulyje. Nesvarbu, ar ieškote savo pirmojo aukštos kokybės darbalaukio humidoro, ar tiesiog ieškote papildomos vietos nuolat augančiai cigarų kolekcijai, šis visų laikų klasikinis humidoras turi visas prabangias funkcijas, kurių jums reikia, kad jis būtų idealus jūsų cigarų namams.
 
    „Torino Deluxe Humidor“kompaktiškas su daugiasluoksne juodo lako apdaila, elegantiškas dizainas puikiai papildys bet kuriuos namus ar biurą. Profesionaliai sukurtas humidoras turi ypač tvirtus paauksuotus kvadrantinius vyrius, užtikrinančius didesnį stabilumą, taip pat ispanišku kedru dengta vidų, idealiai tinkantį laikyti iki 30 jūsų mėgstamiausių Corona dydžio cigarų.
 
Ispaniško kedro RibTech vėdinimo briaunelės ir iš anksto sukalibruotas tikslus higrometras veikia kartu su auksu dengtu, prabangiu ADORINI drėkintuvu, kad kiekvienas jūsų cigaras būtų nepriekaištingas. Drėkintuve naudojamas antibakterinis akrilo polimero užpildas, užtikrinantis itin nuoseklią, savaime reguliuojamą drėgmės kontrolę. Drėgmę galima reguliuoti rankiniu būdu, reguliuojant drėkintuvo ventiliacijos angas.
 
   Po ispaniško kedro vidine danga paslėpta metalinė plokštė, skirta montuoti drėkintuvą ir higrometrą, sujungia naujovišką skirstytuvų sistemą su skiriamųjų etikečių spaustukais. Šis papildomas lankstumas užtikrina, kad jūsų cigarai bus paruošti mėgautis akimirksniu. 
 
   Šios neįtikėtinos funkcijos derinamos su tvirta konstrukcija, universalumu ir verte, todėl Torino Deluxe humidorai tampa vienu patikimiausių ir populiariausių šiandien prieinamų humidorų. Nesvarbu, ar esate naujokas cigarų entuziastas, ar senas gerbėjas, šis drėkintuvas tikrai patiks.

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis 21-50

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: