Humidoras ADORINI Habana Deluxe (500 cig.)

549,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, paviršius dengtas laku, o vidus padengtas ispanišku kedru. Talpinantis iki 550 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 340 mm x 440 mm x 320 mm
Vidiniai: 276 mm x 302 mm x 409 mm

Aprašymas

Kurdami šį „Adorini“ humidorą, dizaineriai pasistengė sujungti formą, dizainą, estetiką ir funkcionalumą į vieną visumą. Visą tai perteikė čia – „Adorini Haban Deluxe“ humidore. Akį traukianti juoda, daugiasluoksnė apdaila, prabangų dizainą paryškinanti įmontuota LED lemputė, ispaniško kedro mediena dengtas humidoro vidus – suteikia prabangos ir elegancijos, iš pirmo žvilgsnio paprastam humidorui.
Atidarius humidoro dureles, viršuje matomas stalčius, pritaikytas cigarų laikymui, kuris pagamintas iš medinių briaunų, užtikrinančių maksimalų oro srautą. Durelių viduje sumontuotas paauksuotas drėkintuvas, su reguliuojamomis ventiliacijos angomis, pritaikytas optimaliam drėgmės lygio palaikymui. Jūsų patogumui – humidoro išorėje sumontuotas didelio tikslumo adatinis higrometras – drėgmę galite stebėti visuomet.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas, kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Matinė
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru
  • Paviršius: Dengtas laku
  • Vidinio dėklo išmatavimai (I x P x A): 375 mm x 275 mm x 55 mm
  • Spalva: Juoda

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis daugiau nei 101
Vidaus medžiaga Kedras
Svoris 10.4 kg
Height 34 cm
Depth 32 cm
Width 44 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą