Humidoras ADORINI Chianti M (100 cig.)

249,00 €
Kiekis

Blizgus humidoras, kurio vidus dengtas ispanišku kedru. Talpinantis iki 125 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 240 mm x 240 mm x 240 mm
Vidiniai: 210 mm x 210 mm x 225 mm

Aprašymas

„Adorini“ humidorai yra žinomi dėl savo gražaus dizaino ir funkcijų gausos, taip pat dėl aukštos cigarų kokybės išlaikymo. Šis „Chianti Medium Deluxe“ humidoras labai populiarus pasirinkimas tarp cigarų mylėtojų – daugiasluoksnė lakuota matinė apdaila, paauksuoti akcentai, įmontuotos stiklinės durelės – dizainas pritaikytas tiems, kurie ieško solidumo. Humidoras gali puikiai papildyti Jūsų namų ar biuro interjerą.
Paauksuotas humidoro drėkintuvas užtikrina nepriekaištingą drėgmės lygio palaikymą humidoro viduje, rankomis poliruoti, paauksuoti vyriai užtikrina humidoro stabilumą ir patvarumą. Inovatyvi cigarų skirstytuvų sistema – „Adorini“ kompanijos inovacija, kuri padės patogiai paskirstyti cigarus pagal kiekvieno poreikį. Drėgmę humidore galėsite stebėti neatidarę durelių, higrometras įmontuotas vidurinio stalčiaus išorėje.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Labai blizgi
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru
  • Paviršius: Juodmedis

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis 51-100
Humidoro komplektacija Su drėkintuvu ir hidrometru
Svoris 4.1 kg
Height 24 cm
Depth 24 cm
Width 24 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą