Humidoras ADORINI Carrara M (75 cig.)

239,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, kurio išorė dengta laku, o vidus – ispanišku kedru. Talpinantis iki 68 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 122 mm x 244 mm x 290 mm
Vidiniai: 191 mm x 236 mm x 102 mm

Aprašymas

Kiekvienas cigarų mylėtojas, ištikimai vertinantis jų kokybę, įsigyjęs ar gavęs dovanų „Carrara M Deluxe“ humidorą, neabejotinai džiaugsis. Šis humidoras tikrai atitiks jo lūkestį – humidoras turi gražų dizainą, pasižymi ir funkcijų gausa. Solidus, juodas humidoro paviršius, suapvalinti jo šonai – prabangios ir elegantiškos detalės, nesenstantis dizainas.
Inovatyvus humidoras pasižymi plačiu funkcionalumu – „RibTech“ ir „AirVent“ technologijomis. Šios inovatyvios technologijos padeda išlaikyti nepriekaištingą cigarų kokybę, pagerina oro cirkuliaciją humidoro viduje. Unikali skirstytuvų sistema ir skiriamosios etiketės, taip pat „Adorini“ inovacija. Cigarų laikymas ir priežiūra dar niekada nebuvo tokie paprasti! Humidoras turi taip pat ir paauksuotą, akrilo polimero pagrindu pagamintą drėkintuvą, sukurtą optimaliam drėgmės lygio palaikymui.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Matinė
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru
  • Paviršius: Dengtas laku
  • Pridedami skirstytuvai: 4

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis 51-100
Humidoro komplektacija Su drėkintuvu ir hidrometru
Svoris 4.2 kg
Height 12.2 cm
Depth 29 cm
Width 24.4 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą