Humidoras ADORINI Chianti Grande (300 cig.)

599,00 €
Kiekis

Ispaniško kedro medienos humidoras, padengtas aukštos kokybės laku bei talpinantis iki 300 cigarų.

Išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis):

Išoriniai: 30 x 30 x 52 cm

Vidiniai: 4 x 20 x 23 cm

Aprašymas

"Adorini" yra sukūrę begalę įspūdingo dizaino ir daug funkcijų turinčių humidorų. Šis išsiskiria savo klasikinėmis formomis ir stiliumi. Chianti Grande Deluxe yra kaip meno kūrinys.

Spintelės stiliaus humidoras traukia akį dėl blizgios, lakuotos medžio apdailos detalių, jame įmontuotos stiklinės durelės su sandariu magnetiniu uždarymo mechanizmu. Humidoro viduje esantys septyni ištraukiami stalčiai leidžia paprastai tvarkyti cigarų kolekciją. Stalčiai leis lengvai atskirti daugiau nei 30 Corona dydžio cigarų viename stalčiuje.

Ispaniško kedro stalčiai, paauksuotas akrilo polimero drėkintuvas sukurs optimalią aplinką jūsų cigarams. Reguliuojamos drėkintuvo ventiliacijos angos leidžia tiksliai sureguliuoti drėgmę. Drėgmės lygį galite greitai patikrinti iš anksto sukalibruotu tiksliu higrometru, sumontuotu centrinio stalčiaus priekyje, kuris matomas per stiklą uždarius dureles.

Chianti Grande Deluxe yra puikus pasirinkimas visiems cigarų entuziastams, norintiems išplėsti cigarų laikymo galimybes ir išlaikyti santykinai mažą plotą.

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis daugiau nei 101
Svoris 1.12 kg

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: