Humidoras ADORINI Triest L (150 cigarų)

369,00 €
Kiekis

Talpina iki 150 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

   Adorini Trieste Grande Deluxe Humidor yra elegantiškas L dydžio stalinis humidoras. Jo korpusas pagamintas iš tvirtos medienos, kuri ne tik suteikia patrauklią išvaizdą, bet ir užtikrina, kad jūsų cigarai būtų laikomi optimaliomis sąlygomis. Humidoro vidus padengtas ispaniško kedro mediena.
 
   Šis išskirtinis humidoras turi drėkintuvą ir higrometrą, užtikrinantį tikslią drėgmės kontrolę. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų vertingi cigarai visada ilsisi tobuloje aplinkoje.
 
   Adorini Trieste Grande Deluxe taip pat siūlo galimybę susidėlioti cigarus pagal jūsų pageidavimus. Dėl horizontalių ir vertikalių pertvarų galite lengvai padalinti humidoro vidų į skirtingus skyrius. Tai leidžia tvarkingai laikyti ir aiškiai atskirti skirtingų tipų cigarus arba cigarus galima datuoti dėka etikečių segtukų.
 
   Šis humidoras, talpinantis apie 150 cigarų, suteikia pakankamai vietos jūsų kolekcijai. Ypatinga adorini Triest Grande Deluxe funkcija yra dėklas humidoro viduje. Šis dėklas puikiai tinka atskiriems cigarams laikyti ir leidžia po ranka laikyti mėgstamiausius. Taip pat galite pasinaudoti dėklu, norėdami pasiūlyti savo svečiams cigarų pasirinkimą ir suteikti jiems nepamirštamų įspūdžių.
 
   Adorini Trieste Grande Deluxe humidoras įkūnija prabangą, stilių ir funkcionalumą. Tai puikus pasirinkimas cigarų mylėtojams, norintiems laikyti savo brangius cigarus patraukliai ir optimaliai. Atraskite tikrą mėgavimosi džiaugsmą su šiuo įspūdingu humidoru.

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis daugiau nei 101

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: