Humidoras ADORINI Matera (150 cig.)

339,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, kurio paviršius dengtas laku, o vidus dengtas ispaniško kedro mediena. Talpinantis iki 150 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 150 mm x 370 mm x 240 mm
Vidiniai: 191 mm x 316 mm x 120 mm

Aprašymas

Ieškantiems solidžiai atrodančio ir funkcionalaus humidoro – „Matera Deluxe“ gali būti puikus pasirinkimas. Akį traukianti matinė, grūdėto graikinio riešuto faneros apdaila – nepaliks abejingų. Cigarų mylėtojus šis humidoras džiugins savo funkcionalumu ir praktiškumu, taip pat ir ilgaamžiškumu. „Matera Deluxe“ – pripažintas humidoras cigarų gerbėjų tarpe, vertinamas tų, kuriems kokybė ir funkcionalumas ne mažiau svarbu nei patrauklus dizainas.
„RibTech“ ventiliaciacijos briaunos, „AirVent“ technologija – „Adorini“ inovacijos, kuriomis pasižymi ir šis humidoras. Didelio tikslumo adatinis higrometras padės užtikrinti tinkamą drėgmės lygį humidoro viduje, paauksuoti, rankomis poliruoti vyriai – prisideda prie humidoro stabilumo.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Labai blizgi
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru
  • Paviršius: Dengtas laku
  • Stalčių skaičius: 3

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis daugiau nei 101
Svoris 3.9 kg
Height 15 cm
Depth 24 cm
Width 37 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą