Humidoras ADORINI Treviso M Walnut (75 cigarai)

239,00 €
Kiekis

Talpina iki 75 cigarų (Corona dydžio). Talpinamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo laikomų cigarų dydžio.

 

Su humidoru komplektuojama:

  • Drėkintuvas
  • Higrometras
  • Talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui)
  • Naudojimo instrukcija (anglų kl.)
  • Trumpas gidas kaip paruošti humidorą

Aprašymas

Nors cigarams tinkamos drėgmės palaikymas yra pirmas kiekvieno humidoro paskirtis,tačiau tai nereiškia, kad turite paaukoti šiek tiek stiliaus ir charakterio. „ADORINI“ dizaineriai savo novatoriškus humidorų patobulinimus sujungė su unikaliomis stiklo savybėmis, kad sukurtų tikrą minios malonumą: „Treviso Deluxe“.
 
„Treviso Deluxe“ stiklinis humidoras atskleidžia visą jūsų mėgstamų cigarų grožį aplinkiniams, su UV apsaugotomis stiklo plokštėmis viršuje, taip pat priekinėje ir šoninėje humidoriaus sienelėse. Pabrėžta prabangi, daugiaspalvė juodmedžio medienos apdaila ir priekyje montuojamas tikslus drėgmės matuoklis.
 
Vidus dengtas ispanišku kedru ir turi novatoriškas ADORINI RibTech ventiliacines briaunas, kurios užtikrina geresnę oro srauto cirkuliaciją, nei paprastai būna įprastuose stikliniuose humidoruose. Drėgmė reguliuojama prabangiu, auksu padengtu ADORINI drėkintuvu, kuris suteikia daugiau lankstumo su reguliuojamomis ventiliacijos angomis, kurių dėka lengva tiksliai sureguliuoti drėgmės lygį. Drėkintuvas pritvirtinamas prie galinės drėkintuvo sienelės magnetų ir metalinės plokštelės dėka, kuri išradingai paslėpta už kedro lukšto.
 
Speciali „Adorini“ skirtukų sistema leidžia lengviau nei, bet kada tvarkyti cigarus šiame humidore, du vertikalius ir du horizontalius skirtukai su etikečių spaustukais, kad būtų lengviau atskirti cigarus. Tai leidžia geriau pritaikyti jūsų cigarų kolekciją ir maksimaliai padidinti erdvę, kad būtų galima užpildyti humidorą maksimaliai.
 
Dėl šios plačios funkcijų kolekcijos „Treviso Deluxe“ stiklinis humidoras puikiai tinka jūsų cigarams laikyti ir demonstruoti namuose ar biure. Talpa iki 75 Corona dydžio cigarų.

  • Vidiniai išmatavimai: 255 mm x 85 mm x 210 mm
  • Išoriniai išmatavimai: 120 mm x 290 mm x 245 mm

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis 51-100

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: