Humidoras ADORINI Treviso M Walnut (75 cigarai)

239,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, paviršiuje dengtas laku, o viduje – dengtas ispaniško kedro mediena. Talpinantis iki 75 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (ilgis x aukštis x gylis):
Išoriniai: 290 mm x 120 mm x 245 mm
Vidiniai: 210 mm x 255 mm x 85 mm

Aprašymas

Nors humidoro paskirtis yra tinkamas cigarų drėgmės palaikymas, renkantis nereikėtų pamiršti ir to, kad galima surasti ir stilingai atrodančių humidorų, kurie gali būti ir puiki interjero detalė. „Adorini“ dizaineriai savo novatoriškus humidorų patobulinimus sujungė su unikaliu dizainu ir sukūrė „Treviso Deluxe“. „Treviso Deluxe“ stiklinis humidoras atskleidžia visą Jūsų mėgstamų cigarų grožį, juos galite matyti net neatidarius humidoro durelių. Stiklas yra su integruotomis ir UV apsaugotomis stiklo plokštėmis viršuje, taip pat priekinėje ir šoninėje sienelėse. Pabrėžta prabangi, daugiaspalvė juodmedžio medienos apdaila, humidoro priekyje – didelio tikslumo higrometras.
Unikalios vėdinimo briaunos („RibTech“) pagerina oro cirkuliaciją drėkinimo kameroje. Prabangus, auksu padengtas drėkintuvas, su reguliuojamomis ventiliacijos angomis, leidžia lengvai reguliuoti drėgmės lygį humidoro viduje.
Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.
  • Išorinė apdaila: Matinė
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru
  • Paviršius: Riešutmedžio mediena
  • Pridedami skirstytuvai: 4

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis 51-100
Humidoro komplektacija Su drėkintuvu ir hidrometru
Svoris 1.9 kg
Height 12 cm
Depth 24.5 cm
Width 29 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą