Humidoras ADORINI Novara (75 cig.)

269,00 €
Kiekis

Matinis humidoras, kurio vidus dengtas ispanišku kedru. Talpinantis iki 150 (Corona dydžio) cigarų.

Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis):
Išoriniai: 155 mm x 246 mm x 370 mm
Vidiniai: 191 mm x 316 mm x 134 mm

Aprašymas

Jei šiandien rinkoje paplitę paprasti, bet funkcionalūs humidorai, „Adorini“ Jums siūlo inovacijas, funkcionalumą ir gražų dizainą viename. Puikus pavyzdys šis inovatyvus „Novara L Deluxe“ humidoras, apjungiantis prabangų dizainą ir platų funkcionalumą. Akį traukiančio humidoro apdaila išryškina gražią humidoro formą ir kokybę. Drėgmė reguliuojama paauksuotu drėkintuvu. „Ribtech“ ventiliacijos briaunos skirtos maksimaliai oro cirkuliacijai humidoro viduje – jos padeda sukurti optimalias sąlygas cigarų laikymui.
Inovatyvūs humidoro erdvės dalikliai, leidžiantys perskirti ir atskirti cigarus pagal individualų poreikį – užtikrina nepriekaištinga patogumą vartotojams. „Novara L Deluxe“ humidoro korpusas yra itin tvirtas, tai užtikrina ir 24K auksu padengti vyriai, kurie yra preciziškai nupoliruoti rankomis. Adatinis higrometras ir drėkintuvas yra sumontuoti metaline plokšte, ir paslėpti po kedro mediena, humidoro viduje.

Su humidoru komplektuojama: drėkintuvas; higrometras; talpa su vandeniu ir sidabro jonais (skirta paruošti humidorui); naudojimo instrukcija; trumpas gidas kaip paruošti humidorą.

  • Išorinė apdaila: Matinė
  • Paviršius: Juodmedis
  • Vidus: Dengtas ispanišku kedru

Savybė Reikšmė
Spalva Ruda
Cigarų kiekis 51-100
Humidoro komplektacija Su drėkintuvu ir hidrometru
Svoris 3.7 kg
Height 15.5 cm
Depth 37 cm
Width 24.6 cm

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą