Humidoras BALLY Black (100 cig.)

179,00 €
Kiekis

Aukštos kokybės humidoras, kurio vidus dengtas ispanišku kedru. Humidoras turi unikalią SureSeal® technologiją, užtikrinančią humidoro sandarumą, siekiant išsaugoti cigarų kokybę ir tinkamą drėgmę. Talpinantis iki 100 (Corona dydžio) cigarų.

Aprašymas

Atraskite neprilygstamą funkcionalumą ir unikalų dizainą viename humidore. Šis humidoro modelis pritaikytas kokybiškam Jūsų cigarų laikymui ir jų drėgmės išlaikymui. Humidoro viršuje esantis langelis, leidžia stebėti cigarus, neatidarant dangtelio, drėkintuvas, esantis humidoro viduje, viso cigarų laikymo metu rūpinsis Jūsų cigarų kokybės išlaikymu, o išorėje įmontuotas higrometras – pritaikytas optimaliam cigarų drėgmės lygio palaikymui. Universalu, funkcionalu ir kokybiška.
Papildomai cigarų apsaugai – humidoro viduryje esantis užraktas, puikus sprendimas vertinantiems papildomus, universalius humidoro komponentus.
Pasinerkite į puikių cigarų pasaulį su drėkintuvu, kuris yra ne tik naudingas, bet ir taps svarbia jūsų cigarų mėgėjo gyvenimo būdo dalimi.

Savybė Reikšmė
Spalva Juoda
Cigarų kiekis 51-100
Svoris 3 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą