Kaljanas KAYA Elox 580 Twist 62cm ,1 žarna, (šviečiantis)

99,00 €
Kiekis

„ECO Twist Glow“ iš „Kaya Shisha ELOX“ serijos yra vidutinio dydžio kaljanas pagamintas iš spalvoto anoduoto aliuminio. Juoda kaljano šachtos dalis apsukta balto metalo spirale, todėl kaljanas ir vadinasi "Twist".

Aprašymas

Paprastas ir greitas nustatymas

Kaljano kolba yra prijungta prie pagrindo per "click" sujungimą. Užtenka pusės pasukimo, kad kaljano vamzdis sandariai prisitvirtintų prie kolbos. 

Pagrindas su specialiu išmetimo vožtuvu

Ypatingas „Eco Twist“ bruožas yra jo pagrindas. Tai ne tik su uždarų kamerų sistema, bet ir šiuolaikiška dūmų išleidimo funkcija su 4 vožtuvų rutuliais. Jei norite išpūsti dūmus dėl to, kad jie yra pasenę arba jums tiesiog patinka efektas, dūmai praeis pro vožtuvo kamuoliukus ir bus išleidžiami per 11 mažų skylių pagrindo viršuje. Puikus reginys!

Žemas triukšmo lygis

„ECO Twist“ apatinis vamzdis turi teflono difuzoriaus antgalį. Difuzorius sujungiamas sriegiu su apatiniu vamzdeliu. Naudojant su difuzoriumi, kaljanas vandenyje padalija didelius dūmų burbuliukus, todėl jis labiau liečiasi su pastaruoju, o tai padidina vėsinimo efektą ir sumažina triukšmingą burbuliavimą.

Žaismingai suprojektuota kaljano kolba su švytėjimo efektu

„ELOX Eco Twist Glow“ kolba padengta liuminescenciniais taškeliais. Galite „įkrauti“ stiklą po šviesos šaltiniu, kad jis tamsoje švytėtų pats.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Dydis Didelis
Spalva Skaidri
Svoris 1.8 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Ši informacija skirta tik pilnamečiams asmenims!

Ar Jums yra 18 metų?


Ne

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Jūsų užsakymais
rūpinasi: